CMC stelt zich graag aan u voor

CMC Collectief is een professioneel en onafhankelijk advieskantoor op het gebied van collectieve verzekeringsoplossingen. Wij zijn er van overtuigd dat het bundelen van risico’s moet resulteren in een lagere premie, zonder afbreuk te doen aan de kwaliteit van de oplossing. 

CMC Collectief bestaat uit een mix van ruim 25 jaar ervaring en creatieve en innovatieve inzichten. Deze combinatie maakt ons uniek. CMC Collectief benadert alom bekende verzekeringsoplossingen op een vernieuwende manier. Wij staan voor eerlijke producten tegen een eerlijke prijs. 

CMC Collectief maakt onderdeel uit van de CMC Groep.

Werken bij de CMC Groep? 

Regel het direct

Stuur een e-mail

Of bel met één van onze medewerkers

0318 - 50 11 55

Maandag t/m vrijdag, 08:00 - 17:30 uur

Ben Koelewijn

Adviseur

06 - 23 24 52 04
ben@cmc.nl

Remco Bouman

Adviseur

06 - 82 04 97 77
remco@cmc.nl

Adrie de Kleuver

Adviseur

06 - 30 37 47 55
adrie@cmc.nl

Derkjan Niezing

Adviseur en claimbehandelaar

06 - 53 44 54 65
derkjan@cmc.nl

Diana Riches

Claimbehandelaar

0318 - 501 000
diana@cmc.nl

Stefan Reuvers

Backoffice medewerker 

0318 - 501 000
stefan@cmc.nl

Rosel Schreuder

Administratief assistent 

0318 - 501 000
rosel@cmc.nl

Gertjan van den Hoek

Adviseur

06 - 10 48 14 99
gertjan@cmc.nl

Natasja Langeweg

Marketing en communicatiemedewerker

0318 - 50 10 00
natasja@cmc.nl

Rien Bouman

Partner

06 - 45 84 60 53
rien@cmc.nl

Wat kunnen wij voor u betekenen?

Neem gerust contact met ons op voor een vrijblijvend gesprek.

Neem contact op

  • Inkoopkracht
  • Maatwerk oplossingen
  • Collectieve verzekeringen specialist